rajd rogalin

Telewizja STK

13 maja 2023
Prezes naszego Oddziału kol. Piotr Osiewicz oraz skarbnik kol. Renata Pawlicka byli gośćmi Przeglądu Wydarzeń Tygodnia w Telewizji STK. Okazją był oczywiście jubileusz 40-lecia Oddziału PTTK "Meblarz". 

Świeca

"Turyści jesteśmy wszyscy w wędrówce po tej ziemi"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 kwietnia 2023 roku wyruszył na swą ostatnią wędrówkę śp. ROMAN BRUST
członek Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego od 1 stycznia 1979 roku, członek Klubu Turystyki Motorowej "Korbowód" i jego wieloletni wiceprezes, organizator wielu imprez, odznaczony m.in. Złotą Honorową Odznaką PTTK, członek Zarządu Oddziału kilku kadencji, nasz serdeczny Przyjaciel i Kolega.

Telewizja STK

19 kwietnia 2023
Zapraszamy do obejrzenia relacji z otwarcia naszej jubileuszowej wystawy, która ukazała się na antenie Telewizji STK. Szczegółowe informacje...

Swarzędz

18 kwietnia 2023
Informacja o otwarciu naszej jubileuszowej wystawy na stronie Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz. Zachęcamy do lektury...

 

Wystawa jubileuszowa w Swarzędzkim Centrum Historii i Sztuki

15 kwietnia 2023
W środę 12 kwietnia 2023 roku o godz. 17:00, w Swarzędzkim Centrum Historii i Sztuki otwarto wystawę zorganizowaną z okazji 40-lecie powstania Oddziału PTTK "Meblarz" w Swarzędzu i 60-lecia powstania pierwszego koła PTTK w naszym mieście. Wystawa będzie prezentowana do 22 kwietnia 2023 roku. Zdjęcia z uroczystości prezentujemy dzięki uprzejmości pani Haliny Staniewskiej.

Wystawa jubileuszowa w Swarzędzkim Centrum Historii i Sztuki

10 kwietnia 2023
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,
w imieniu Swarzędzkiego Centrum Historii i Sztuki oraz Zarządu Oddziału PTTK „Meblarz” w Swarzędzu serdecznie zapraszam do zwiedzania wystawy zorganizowanej w 40-lecie powstania, jedynego jak dotąd, Oddziału PTTK w Swarzędzu i w 60-lecie powstania pierwszego koła PTTK w naszym mieście.

wielkanoc

8 kwietnia 2023
Z okazji Świąt Wielkanocnych członkom, przyjaciołom i sympatykom Oddziału PTTK "Meblarz" w Swarzędzu składamy tradycyjnie najlepsze życzenia: zdrowia, pogody ducha, radosnego wiosennego nastroju oraz miłej atmosfery świątecznej w gronie rodzinnym.

Zarząd Oddziału

ptg pttk

24 lutego 2023
Komisja Turystyki Górskiej Oddziału PTTK "Meblarz" informuje, że we wtorek 28 marca 2023 roku o godz. 16:00, w budynku Domu Kultury "Jagiellonka" na Ratajach w Poznaniu, Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. PTG PTTK organizuje egzaminy na nadanie i rozszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej. Kandydaci przystępujący do egzaminu zobowiązani są do złożenia na 10 dni przed egzaminem wniosku na aktualnym formularzu. Więcej informacji...

Komisje oddziałowe w kadencji lat 2022-2026

23 stycznia 2023
Miło nam poinformować, że dokładnie dzisiaj mija 40 lat od zjazdu założycielskiego Oddziału Zakładowego PTTK "Meblarz" w Swarzędzu, który odbył się 23 stycznia 1983 roku. Nasz Oddział powstał z koła PTTK przy Swarzędzkiej Fabryce Krzeseł, późniejszych Swarzędzkich Fabrykach Mebli, którego działalność roczpoczęła się 60 lat temu, w 1963 roku.