Paweł Pawłowski

11 lipca 2022
W ostatnim dniu pracy zawodowej Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu Pana Pawła Pawłowskiego, 30 czerwca 2022 roku, złożyli Mu wizytę przedstawiciele Zarządu naszego Oddziału: Jan Mrula, Piotr Osiewicz i Janusz Żygadło. Spotkanie to było okazją do podziękowania Prezesowi za kilkudziesięcioletnią współpracę z naszym Oddziałem, za udzielaną nam pomoc i za niezmiennie życzliwy stosunek do naszej działalności.

W imieniu członków "Meblarza" przekazaliśmy Prezesowi list okolicznościowy i wiązankę kwiatów. Prawie godzinne spotkanie upłynęło nie tylko na wspominaniu tego, co było, ale głównie na perspektywach dalszej działalności Oddziału, zwłaszcza w kontekście przypadającej w roku 2023 czterdziestej rocznicy powstania Oddziału i sześćdziesiątej rocznicy zorganizowanego ruchu turystycznego spod znaku PTTK w Swarzędzu. Korzystając z okazji już teraz zaprosiliśmy Prezesa Pawła Pawłowskiego na jubileusz Oddziału. Nie trzeba dodawać, że zaproszenie zostało przyjęte z radością.

Warto jeszcze dodać, że Prezes Pawłowski otrzymał w roku 2013, przyznany Mu przez Zarząd Główny PTTK Dyplom i medal PTTK "Za pomoc i współpracę" – najwyższe wyróżnienie PTTK dla osób nie będących członkami Towarzystwa.

pawel pawlowski list