zjazd oddzialu baner

Paweł Pawłowski

11 lipca 2022
W ostatnim dniu pracy zawodowej Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu Pana Pawła Pawłowskiego, 30 czerwca 2022 roku, złożyli Mu wizytę przedstawiciele Zarządu naszego Oddziału: Jan Mrula, Piotr Osiewicz i Janusz Żygadło. Spotkanie to było okazją do podziękowania Prezesowi za kilkudziesięcioletnią współpracę z naszym Oddziałem, za udzielaną nam pomoc i za niezmiennie życzliwy stosunek do naszej działalności.

CZAK 2022

10 lipca 2022
Komisja Krajoznawcza Oddziału PTTK "Meblarz" w Swarzędza zaprasza wszystkich chętnych do indywidualnego udziału w 50 Centralnym Zlocie Krajoznawców "CZAK 2022", który odbędzie się w dniach 18-21 sierpnia 2022 roku na Ziemi Jeleniogórskiej. Bezpośrednim organizatorem wydarzenia jest Oddział PTTK "Sudety Zachodnie" w Jeleniej Górze. Zgłoszenia tylko do 15 lipca 2022 roku. Szczegółowe informacje o imprezie...

otp

8 czerwca 2022
Już nie tylko strona internetowa i profil na Facebooku... Dzięki kol. Kamili Budzińskiej Oddział PTTK "Meblarz" w Swarzędzu od dzisiaj startuje także na Instagramie. Zachęcamy do obserwowania nas pod adresem https://www.instagram.com/pttk_meblarz

otp

7 czerwca 2022
W piątek 3 czerwca 2022 roku odbył się XI Zjazd Oddziału PTTK "Meblarz" w Swarzędzu. Zgodnie ze Statutem zjazd miał charakter sprawozdawczo-wyborczy, podsumowujący i oceniający przedłużony przez pandemię koronawirusa pięcioletni okres działalności Oddziału w latach 2017–2022, ale również dokonującym wyboru władz na kolejną kadencję i określającym jego plany na lata 2022-2026.

otp

25 maja 2022
Jako, że wiosna sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu i dobrej zabawie, Urząd Miasta i Gminy Swarzędz chciałby zaprosić do wzięcia udziału we wspólnym budowaniu Maszyny Goldberga – wielkiego swarzędzkiego perpetuum mobile! Już w niedzielę 5 czerwca 2020 roku na terenie pawilonu Cechu Stolarzy Swarzędzkich odbędzie się pierwszy w historii piknik na Swarzędzkim Szlaku Meblowym.

Znakarz szlaków górskich

22 maja 2022
W dniach 6-8 maja 2022 roku, Przodownik Turystyki Górskiej nr 7287, jednocześnie Przewodniczący Oddziałowej Komisji Turystyki Górskiej oraz Przewodniczący Terenowego Referatu Weryfikacyjnego Górskiej Odznaki Turystycznej w Oddziale "Meblarz" w Swarzędzu, kolega Roman Domański, wziął udział w Kursie Znakarzy Szlaków Górskich.

otp

20 maja 2022
Zarząd Oddziału PTTK "Meblarz" w Swarzędzu serdecznie zaprasza wszystkich członków Oddziału na XI Zjazd Oddziału, który odbędzie się w dniu 3 czerwca 2022 roku, w Szkole Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Swarzędzu, ul. Polna 21. Rozpoczęcie obrad w pierwszym terminie o godz. 16:15, w drugim terminie o godz. 16:30. Wszystkim członkom Oddziału za pośrednictwem poczty elektronicznej zostały przesłane wraz z zaproszeniem: proponowany porządek obrad, proponowany regulamin obrad oraz sprawozdanie Zarządu Oddziału.

otp

11 maja 2022
Komisja Imprez na Orientację Oddziału PTTK "Meblarz" – Harcerski Klub Turystyczny "Azymut" w Swarzędzu zachęca wszystkich do udziału w XXII Otwartych Mistrzostwach Powiatu Szamotulskiego w Turystycznych Marszach na Orientację, organizowanych w niedzielę 22 maja 2022 roku przez Oddział PTTK w Szamotułach. Impreza odbędzie się w ramach VIII Ogólnopolskiego Tygodnia Imprez na Orientację. Więcej informacji o wydarzeniu...

otp

9 maja 2022
Komisja Imprez na Orientację Oddziału PTTK "Meblarz" – Harcerski Klub Turystyczny "Azymut" w Swarzędzu zachęca wszystkich do udziału w Majowym InO organizowanym w ramach VIII Ogólnopolskiego Tygodnia Imprez na Orientację przez zaprzyjaźniony Oddział PTTK Ziemi Średzkiej w Środzie Wielkopolskiej. Impreza odbędzie się w sobotę 14 maja 2022 roku i będzie drugim etapem Średzkiego Pucharu InO 2022.
Więcej informacji o wydarzeniu...